Op teambuilding in de stad? Speel de GPS City Challenge!

Laat je uitdagen door je favoriete stad met dit gps-stadsspel. Werk in team om de raadsels op te lossen & de ludieke foto- en video-opdrachten uit te voeren! Wie vat als eerste de geheimzinnige Outsider bij zijn kraag? Speel GPS City Challenge als je op zoek bent naar een originele teambuilding in de stad.

Lees meer
  • 2u tot 3u
  • 6 tot >1000
  • Uitdagend
Vraag nu je offerte
Binnen 24 uur heb je antwoord van ons.
Beoordeling van onze spelers:
9 reviews

De stad daagt je uit tijdens deze onvergetelijke teambuilding!

Dit gps-stadsspel leidt je op een verrassende manier langs alle bekende en minder bekende plekjes in de stad. Gewapend met een smartphone en gps-toestel doorkruis je de stad op een interactieve manier.

Op iedere locatie schotelt de smartphone je een uitdagende vraag of raadsel voor. Er wordt heus wel aan teambuilding gedaan! Een beetje creativiteit en samenwerking zijn nodig om samen met je team onze multimediale hints ontcijferen. Extra punten scoor je met ludieke foto- en filmopdrachten, spannende timer opdrachten en het pimpen van foto's met tekstballonnen en digitale fotostickers. Kruist de geheimzinnige Outsider jullie pad, aarzel dan niet om hem te strikken! Zijn opdrachten kunnen jullie score aardig aandikken! Hou ook de rangschikking in het oog, want de andere teams zitten jullie op de hielen.

Dit gps-stadsspel vult je teambuilding uitstap met spanning en actie. Achteraf kan je herinneringen aan je avonturen in de stad ophalen bij je online fotoalbum.

Spel op maat

Op zoek naar een teambuilding in de stad met een tikkeltje meer? We kunnen dit gps-stadsspel uitbreiden met tussenstops en sportieve opdrachten. Ook vragen en opdrachten op maat van de deelnemers kunnen we probleemloos maken. Dit spel is ideaal om een stad, maar ook je collega's op een alternatieve manier te leren kennen!

Niet zo handig met een gps-toestel? Of verkies je een stadsplannetje in de hand? Neem dan een kijkje bij Checkpoint City.

Op zoek naar het ideale spel voor je teamdag?

Wij zijn jouw partner voor een geweldige teambuilding

  • We adviseren je om het geschikte spel te kiezen.
  • We helpen je bij de praktische organisatie van je teamdag.
  • Je krijgt van ons een persoonlijke begeleider ter plekke.
  • Iets eten of drinken voor of na het spel? Daar kennen we de beste adressen in al onze steden voor.
  • Vergaderzaal nodig op locatie? Wij faciliteren graag.
Vraag nu je offerte
Binnen 24 uur heb je antwoord van ons.

Reviews

Top!

Kelly (Gemeente Beersel)

Perfecte teambuilding

GPS City Challenge spel

Pascal (P&V)

Het GPS City Challenge Spel neemt je mee op ontdekkingstocht door Mechelen, waarbij je toffe en historische plaatsjes van de binnenstad leert kennen, en ondertussen ook een aantal taken uitvoert. Het is een leuke activiteit voor jong en oud om zowel als teambuilding activiteit te organiseren, of met vrienden of familie op een vrije dag te spelen. Alles is goed georganiseerd en, je krijgt een duidelijke uitleg en ook alle materiaal was aanwezig en van goede kwaliteit. Een aanrader wat mij betreft !

Leuk stadsspel in Lier

Tom (Vlaamse overheid)

We deden voor onze personeelsuitstap een stadszoektocht in Lier o.b.v. het spel van Geoteam. Alles was goed georganiseerd en zeer duidelijk. Het was een fijne en laagdrempelige manier om de stad te verkennen.

Topklasse netwerkopbouw

Caroline (Baxter)

Een smakelijke mix van fysieke activiteit, reflectie en plezier maakt dit spel een uitzonderlijke bondgenoot voor je teambuilding. We hielden van de vragen en de gekozen stad (Gent). Ons team heeft enorm genoten van het spel en heeft de band tussen ons versterkt sinds de COVID-periode.

De GPS City Challenge is een fantastische teambuildingactiviteit.

Veerle (IMEC)

Voor de start van het stadsspel gaf begeleider Koen ons een introductie en
na de activiteit kwamen we terug samen om het winnend team bekend te maken.
De GPS’en en smartphones met app waren gebruiksvriendelijk en werkten prima.
We hebben het spel gespeeld in Leuven met 6 teams met elk 6 collega’s.
Het was een combinatie van vragen oplossen, grappige foto- en video-opdrachten uitvoeren en bovendien
een leuke manier om de stad (beter) te leren kennen.
Last but not least kunnen we nu nog nagenieten dankzij de vele foto’s en video’s die we gemaakt hebben.

Wat een fijne dag

Bruno (VBS Belgiek)

Wij speelden met ons team kleuter- en lageronderwijs van VBS Belgiek de City challenge in Gent. Heel heldere en duidelijke uitleg, we konden snel starten. Systeem werkt heel goed, leuke opdrachten. Wij beleefden een leuke voormiddag.
We ontvingen ondertussen ook al alle foto's.
Een aanrader.

Zeer duidelijke instructies en gebruiksvriendelijk!

David (Regie der gebouwen)

Zeer mooie collectieve activiteit die het mogelijk maakt om bxl op een leuke en aangename manier te ontdekken. Zeer duidelijke instructies en gebruiksvriendelijke apparatuur!

Feedback M Boyz

Sfeer was top!

Stefanie (INFRABEL)

Goede communicatie, vlot verloop. Gps city challenge was heel leuk om te doen langsheen mooie plaatsjes in Brussel. Aanrader om te doen als teambuilding.

Genoten van de Challenge

Karen (Arteveldehogeschool)

Genoten van een heel toffe namiddag met de collega's.

Super leuke organisatie.

Bedankt Geoteam!!

Locaties

Dit spel kan gespeeld worden in volgende steden:

Aalst   Antwerpen   Bergen   Bornem   Brugge   Brussel   De Panne   Diest   Gent   Halle   Hasselt   Ieper   Kortrijk   Leuven   Lier   Luik   Mechelen   Namen   Oostende   Oudenaarde   Sint-Truiden  

Staat jouw locatie er niet tussen?
We werken er dagelijks aan meer steden en locaties toe te voegen.

Contacteer ons om dit spel eventueel ook op jouw locatie te voorzien.

Speel jij binnenkort deze boeiende citygame?

Vraag nu je offerte